Sängbord av ek med marmorskiva. Dörrar med skuren bladdekor och bakomliggande hyllinredning. Bredd 44, djup 38, höjd 56 cm.
Retuscherade fanerskador. En skiva med nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10