THOMAS SANDELL, hängskåp ett par, "Bröllopsskåp", signerade och numrerade 180/200 och 181/200
Av massiv bok med dörrar av bly. Bredd 21, djup 20, höjd 59 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
7 000 SEK