Ett par ljusstakar med dekor av klot. Höjd ca 12 cm.
En Skål med hänklar från Ystad Brons, 1920-/30-tal. Höjd 9 cm.
En skål på fot med dekor av orm. Höjd 14 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.