JAMES COIGNARD, 2 carborundumgravyrer, signerade och numrerade 10/40 resp 17/40.
”Une buveuse”, utförd 2005. Bladstorlek c:a 75 x 56 cm.
"Deux ocre-verte sur noir", utförd 2006. Bladstorlek c:a 38 x 29 cm.
Oramade blad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK