LOUIS ICART, etsning och akvatint, signerad och numrerad 89
Flicka med äppelkorg. Plåtstorlek 27,5 x 19,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK