Svart skinn med detaljer i mässing. Reglerbar axelrem. Märkt "MULBERRY" och numrerad plakett. Mått ca 27 x 25 cm. Dustbag och kvitto medföljer.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Djurhår på dustbagen.