GIANDOMENICO BELOTTI, stolar, sex stycken, "Fly Line". Italien 1900-talets andra hälft.
Förkromad metall, sits i vinrött konstläder, märkta Fly Line Carre, höjd 100 cm, sitthöjd 46 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10