JULES CHÉRET, efter. Litografisk affisch, "Alcazar d'Été", Paris, Frankrike, 1890.
"Alcazar d'Été revue Fin de Siécle de Léon garnier Costumes de Landolff". Bildmått 120 x 80 cm.
Ej examinerad ur ram. Skador. Lagningar. Retusher. Revor. Veck. Gulnad.