1 st tekanna med lock
5 moccakoppar,
1 st skål,
5 st tekoppar
8 st skålfat. diameter 13,5 cm.
Den förgyllda dekoren av senare datum. Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsdefekter.