I vitmetall, monterade på träplankor. "Trålare" samt "Fyrskepp" och "Bogserbåt". Mått 34 x 24 samt 45 x 30 cm och 47 x 24 cm.
Lättare ytslitage. Någon/några repor och mindre märken.