THEO TOBIASSE, kassett med 20 färglitografier, signerade och numrerade 88/99, 1989.
"La fête de Riwka". Oramade blad. Bildernas mått ca 15-24 x 15-22 cm, mappens mått 41 x 32 cm.
Smärre slitage. Kassett med något hårdare slitage.