GUNNEL NYMAN, VAS, glas, signerad G. Nyman Nuutajärvi Notsjö
höjd ca 11 cm.
Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg vid fotring.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK