MANSCHETTKNAPPAR OCH SLIPSNÅL, 7 delar, silver, Bland annat Bengt Liljedahl.
Olika modeller. Bland annat med tigeröga och syntetisk grön spinell. Slipsnål stämplad D.E, Falköping 1960. Med cabochonslipad ametist. Längd 7 cm. Total vikt 64 gram.
Anlupen. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.