OLLE ALBERIUS, vas, Ariel, Orrefors
Cylinderformad. Dekor av moln mot blå fond. Signerad "Orrefors 959590, Gallery 38-86". Etikettmärkt. Höjd 17,5, diameter 13 cm
Smärre slitage och repor