KALLE CARLSTEDT, träsnitt, 3 st, signerade, ett daterat 24.
Olika motiv. Bildstorlek ca 4 x 6 cm.
Ett blad med smärre fläckar. Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR