Signerad Miró i blyerts och numrerad 3/75. Färglitografi, 1971. Bildyta 54 x 75 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
Mourlot 725.
16 000
1 439
1 502
Utropspris
30 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
30 jun 18:31
16 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
30 jun 11:35
15 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 jun 22:39
15 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 jun 16:39
14 500 SEK
25 jun 14:42
13 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 jun 19:34
12 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 jun 22:31
10 000 SEK
23 jun 19:43
8 000 SEK
20 jun 15:39
7 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 jun 14:40
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor