Marshall

(Storbritannien, Född 1950)
Marshall
(Storbritannien, Född 1950)

Marshall, "JCM 900", modell 4501, gitarrförstärkare, England 1990-tal.

50 watts rörförstärkare, 1 x 12" Celestion G12T-75 element, 2x masterkanaler, 2 x volym, 2 x reverb, Presence, Bass, Middle, Treble, Lead Gain, Gain kontroller, FX-Loop, line out, längd 50 cm, höjd 46 cm, bredd 29 cm, elektroniken fungerade vid katalogiseringen.

Slitage, märken, foot switch medföljer ej,

Utropspris
6 000 SEK