Ingegerd Silow, matta, rölakan, ca 235 x 166 cm signerad IS
Sverige 1960-tal
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
4 200
378
394
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
23 jun 22:08
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
23 jun 18:30
4 000 SEK
23 jun 18:30
3 900 SEK
23 jun 18:29
3 700 SEK
23 jun 18:29
3 500 SEK
23 jun 18:29
3 200 SEK
23 jun 18:29
3 000 SEK
23 jun 14:49
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 jun 20:40
2 500 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk