Skivor fanerade med teak på benställning av ek. Vridbar skiva med uppfällbart slag. På trissor. Etikettmärkt Gemla Diö Sweden. Märkt med Gemlas jubileumsetikett. Längd 75, bredd 50-75, höjd 59 cm.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.