S.k. "entre-fenêtre". Benvit botten med polykrom dekor av hängande blomkorg med musikinstrument och blomfestonger. Nedtill stor blombukett, rocaille, spaljémönster och akantus. Röd bård.
Något slitage, smutsig, fläckar, smärre skador.