stål/guld, automatisk, safirglas, datum, Jubileelänk, viklås, Cert Augusti 1995, box, ytterkartong.
Caliber 2135, Verknr. 3110554, Serienr. W305848, Referensnr. 69173, Boettnr. 69000A.
Slitage. Länk med stretch. Mindre nagg på glas. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.