BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad och numrerad EA 5/10, daterad 1989.
"La chanson du mal aimé". Bladstorlek 53 x 73 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK