Kalle Berggren – Stadsskildraren

14 föremål
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 1994-96  a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011 a tergo.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2010 a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2013 a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2001 a tergo.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011-12 a tergo.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad -09 a tergo.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2012-13 a tergo.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

817. Isaac Grünewald, Stilleben med amaryllis.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK