Vintage Lighting

30 föremål
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 701 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Gaetano Sciolari, ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling" Ateljé Lyktan Åhus.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKKRONA, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VERNER PANTON, "Fun lamp".
VERNER PANTON, "Fun lamp".
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKKRONOR, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MURANO, taklampa, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 608 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, ljuskrona, Orrefors, 1960-tal.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

41. Tebord, med fajansbricka, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Gustavianskt.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK