Helsinki Design + Contemporary Art F203

18 föremål
Tapio Wirkkala, skål, signerad Tapio Wirkkala, Iittala -57.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Tapio Wirkkala, fanerfat, signerad TW.
Klubbat pris
6 550 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
Tapio Wirkkala, skulptur, signerad TW. Tidigt 1970-tal.
Klubbat pris
7 400 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR