249 föremål
Piaget, Limelight, armbandsur, 21 x 36,5 mm.
14 tim 41m
1 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Antoni Tapies, "Cercle" ur "Uno es ningu".
14 tim 45m
66 EUR
Utropspris
500 EUR
Örhängen, 18K guld, Italien.
2d 7 tim
Örhängen, 18K guld, Italien.
328 EUR
Utropspris
450 EUR
Halsband, 21K guld, Damaskus, Syyrien.
2d 7 tim
300 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Nils Relander, Parkvy i staden.
2d 7 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, 14K guld. Finska stämplar.
2d 7 tim
270 EUR
Utropspris
450 EUR
Birgitta Ara, Utan titel.
2d 8 tim
Birgitta Ara, Utan titel.
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
2d 14 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstakar, ett par, 1700-tal.
2d 14 tim
90 EUR
Utropspris
300 EUR