Design Sale Helsinki F503

44 föremål
Thure Öberg, piedestal, tillverkare Arabia 1910.
13d 19 tim
30 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Byrå, 1940-tal.
13d 20 tim
Byrå, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Kubbstol, 1900-talets början.
13d 21 tim
Kubbstol, 1900-talets början.
30 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Relief, Artek 1960-tal.
13d 22 tim
Relief, Artek 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR