Kommande liveauktioner

Arkivhurts 1900-talets mitt.
< 1m
Arkivhurts 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå Sengustaviansk omkring 1800.
2m 5s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå med uppsats, Senbarock 1700-tal.
4m 5s
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gideon Börje, Vårvinter-bild.
6m 5s
Gideon Börje, Vårvinter-bild.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp/Vitrinskåp omkring 1900.
10m 5s
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK