Kommande liveauktioner

Hermès, väska, "Evelyn", 2015.
< 1m
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord, Nordiska kompaniet, 1920-tal.
< 1m
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
2m 37s
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Lyfa, Danmark, 1900-talets mitt.
6m 37s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1920/30-tal.
8m 37s
Golvlampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK