Kommande liveauktioner

Hermès, väska, "Evelyn", 2015.
2m 21s
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord, Nordiska kompaniet, 1920-tal.
3m 21s
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
5m 21s
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Lyfa, Danmark, 1900-talets mitt.
9m 21s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1920/30-tal.
11m 21s
Golvlampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK