97 föremål
Soffa/fåtölj, "Handy", Nielaus.
5d 23 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Lucrezia", Maxalto.
5d 1 tim
Soffa, "Lucrezia", Maxalto.
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa Swedish Modern 1940-tal.
3 tim 13m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Scandinavian Modern, soffa, 1930-tal.
1 tim 7m
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
1 650 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3 tim 21m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
6d 1 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtölj 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
15 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
IKEA, fåtölj, "Åke", 1950-tal.
23 tim 45m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Candy", Munna,
4d
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, Kock, Malmö, 1950/60-tal.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK