VASER, 2 st, glas, Kosta Boda 1980-tal var av en unik.
Olika storlekar och modeller. Den mindre signerad 8202489011 Kosta Boda M Backström edition 89 8-20. Höjd 28 cm. Den större i rött med förgyllda ränder signerad 120248007 KOSTA BODA M. BACKSTRÖM UNIQUE. Höjd 35 cm.
Obetydligt slitage.