Erika Lagerbielke, vas, glas, Orrefors 1992.
Blå glasmassa, dekor i orange mot svart fond. Signerad Orrefors 962677 Erika Lagerbielke EA1-92 och egenhändigt signerad Erika Lagerbielke. Diameter 16, höjd 15,5 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Skrapmärken.