Modern Art & Design 660

26 föremål
280. Carl Milles, "Dödsängeln".
Klubbat pris
440 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
284. Bok, "Acceptera", 1931, proveniens Hans Asplund.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
294. Axel Gute, bokstöd, ett par, Swedish Grace, 1920-tal.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

295. Carl Hörvik, trädgårdsmöbel, bord och ett par stolar, möjligen tillverkade av Thulins vagnfabrik, Skillingaryd.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK