Modern Art & Design 660

22 föremål
288. Gunnar Asplund, fåtölj, "Senna", Cassina, Italien, ca 1983.
Klubbat pris
105 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
302. Fåtölj, "Knieschwimmer", Österrike, 1900-talets början.
Klubbat pris
90 000 SEK
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
306. Carl Westman, fåtölj, betsad furu, Sverige, ca 1910.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

373. Harald Notini, bordslampa, modell "15416", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm, 1940-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK