2486 föremål
Tsuba, mumei, Edo.
1d 10 tim
Tsuba, mumei, Edo.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord 1800-talets andra hälft.
3d 13 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, ett par, senbarock, 1700-tal.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-1800-tal.
5d 13 tim
Skåp, 1700-1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
12 tim 41m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, väska, "Trapeze".
10 tim 12m
Céline, väska, "Trapeze".
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, omkring år 1900.
6d 9 tim
Skrivbord, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maria Miesenberger, "Flower #13".
6d 9 tim
5 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Nain semiantik, ca 248x155 cm.
12 tim 11m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ziegler, ca. 297 x 205 cm.
11 tim 11m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, orientalisk, ca. 360 x 274 cm.
9 tim 24m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tyko Sallinen, De Evakuerade.
11d 12 tim
Tyko Sallinen, De Evakuerade.
670 EUR
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Dörröverstycke.
1d 15 tim
Dörröverstycke.
8 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eero Järnefelt, Helsingfors vy.
11d 9 tim
2 256 EUR
Utropspris
3 800 - 4 500 EUR
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
2d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hallbord, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, sent 1800-tal.
6d 11 tim
Schäslong, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Santeri Salokivi, Sommardag i Runsala.
11d 9 tim
1 456 EUR
Utropspris
2 300 - 2 800 EUR
Axel Haartman, Vy från Virdois.
4d 15 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Santeri Salokivi, Oväder.
4d 11 tim
Santeri Salokivi, Oväder.
1 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK