2389 föremål
Madeleine Pyk, "Paris - New York".
5d 2 tim
10 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 23 tim
Cartier, scarf.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Nea".
2d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Nea".
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Kristian Krokfors, "Highway".
5d 1 tim
Kristian Krokfors, "Highway".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 14K guld, med ställ, 34 mm.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan signerad ca 425x304 cm.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard/skänk omkring 1900.
2d
Sideboard/skänk omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Rodhe, "Grinden".
5d 18 tim
Lennart Rodhe, "Grinden".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, "Les Banderilles".
7d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erling Ärlingsson, Blomsterstilleben i kruka.
1 tim 47m
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Franco Costa. "Don't Jibe".
1d 2 tim
Franco Costa. "Don't Jibe".
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Werner Åström, Gårdsvy.
4d 23 tim
Werner Åström, Gårdsvy.
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Juliette Cambier, Blomsterstilleben.
1d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 4 st, senbarockstil, 1900-talets slut.
1d 22 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, Kina, omkring 1900.
5d 21 tim
Stol, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler Design, ca 240 x 172 cm.
4d 20 tim
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvur, Wien ca 1820-30-tal.
10d 20 tim
Golvur, Wien ca 1820-30-tal.
1 800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR