2429 föremål
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sampsa Sarparanta, "Lohtulause".
10d 23 tim
1 050 EUR
Utropspris
2 700 - 3 000 EUR
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Note Design, golvlampor, ett par "Silo", Zero.
5d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
2d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helene Schjerfbeck, Mansporträtt.
10d 22 tim
6 000 EUR
Utropspris
50 000 - 70 000 EUR
Spegellampetter ett par Empire 1800-talets mitt.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggskåp, 1800-tal.
6d
Väggskåp, 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Nordgren, Månskenslandskap med fiskeskuta.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sam Vanni, "Återuppbyggande".
10d 21 tim
Sam Vanni, "Återuppbyggande".
3 700 EUR
Utropspris
4 500 - 5 500 EUR
Golvlampor ett par Öia sent 1900-tal.
5d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Praktvas, omkring år 1900.
5d 22 tim
Praktvas, omkring år 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raffaello Gambogi, Vindruvsplockerskan.
10d 23 tim
2 600 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
1d 23 tim
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok 2006.
4d 2 tim
Louis Vuitton, plånbok 2006.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, ca 17K guld. Utländska stämplar.
2 tim 12m
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Bordslampa, jugend, 1900-talets början.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inge Schiöler, Blomster.
4d 1 tim
Inge Schiöler, Blomster.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK