1353 föremål
Fåtöljer, ett par, 1979.
4d 21 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
4d 21 tim
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
4d 21 tim
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hjalmar Grahn, "Blommor i blå vas".
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bålskål, silver, GAB, Stockholm 1938.
4d 21 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 326 x 233 cm.
4d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lindrom liljefors, Räv på vinteris.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charlotte Wahlström, "Från Wärmland".
4d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, Frasse, Ur "Tårtan".
4d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, kelim, ca 381 x 88 cm.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
4d 22 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
4d 22 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Kari Juva, Klovnen.
4d 22 tim
Kari Juva, Klovnen.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Klockkedja, 14K guld.
4d 22 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Eero Nelimarkka, Landskap.
4d 22 tim
Eero Nelimarkka, Landskap.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
4d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann Eringstam, "In search of wonderland 2".
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK