1619 föremål
Kari Juva, Klovnen.
3d 21 tim
Kari Juva, Klovnen.
260 EUR
Utropspris
400 EUR
Klockkedja, 14K guld.
3d 21 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Eero Nelimarkka, Landskap.
3d 21 tim
Eero Nelimarkka, Landskap.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol, "Park", Hope 2000-tal.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann Eringstam, "In search of wonderland 2".
3d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ola Billgren, "Romantiskt landskap IX".
3d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 21 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
3d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
3d 21 tim
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbänk, "Nan" Hope 2000-tal.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
3d 21 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord/pall, "Oly" Hope 2000-tal.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
3d 21 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Michael Qvarsebo, "Henrik VIII".
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vattenfall.
3d 22 tim
Jules Schyl, Vattenfall.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Linden Möbelfabrik, 1950/60-tal.
3d 22 tim
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 22 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
3d 22 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
3d 22 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, "Bistro" Hope 2000-tal.
3d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, taklampa, Orrefors, 1970-tal.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
3d 22 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
4d 18 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 22 mm.
4d 18 tim
Eterna, armbandsur, 22 mm.
7 834 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Utan titel.
4d 18 tim
Olle Bonniér, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34 mm.
4d 18 tim
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
4d 18 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
4d 18 tim
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cortébert, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
4d 18 tim
4 123 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
4d 18 tim
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 044 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1930/40-tal.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK