1472 föremål
Dörrar ett par 1800-tal.
3d 10 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla Rantanen, Utan Titel.
3d 10 tim
Ulla Rantanen, Utan Titel.
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
3d 11 tim
Golvlampa 1940-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bidjar old/semiantik ca 260x159 cm.
3d 11 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta "Maltino Iron" Linie design ca 240x170.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol "Park" Hope 2000-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan old ca 279x220 cm.
4d 7 tim
2 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
4d 7 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Bänk samtida Rokoko-stil.
4d 7 tim
Bänk samtida Rokoko-stil.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960-tal.
4d 7 tim
Matbord 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor ett par 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord Rokoko-stil 1900-talets mitt.
4d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Thorvaldsen, efter, Antikiserande motiv.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
4d 7 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, Part Silk, S.K 6LAA, ca 212 x 129 cm.
4d 8 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klädskåp, 1920-tal.
4d 8 tim
Klädskåp, 1920-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
4d 8 tim
Soffa, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
4d 8 tim
Skåp, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.
4d 8 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, funkis, 1930-tal.
4d 8 tim
Skåp, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 295 x 197 cm.
4d 8 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, handbroderad, ca 200 x 148 cm.
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Leopold Fare,  Exotisk strand.
4d 8 tim
Leopold Fare, Exotisk strand.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
4d 8 tim
Skål, silver 800, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Movado, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
4d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slas (Stig Claesson), Utan titel.
4d 9 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, väska, vintage.
4d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Scandinavian Modern, 1940-tal.
4d 9 tim
2 666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Söderberg, sideboard, NEB, No Early Birds.
4d 9 tim
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Friedrich Gornik, bordslampa, Jugend, 1910-20-tal.
4d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Maj Arnell, "Mot röd fond".
4d 9 tim
Maj Arnell, "Mot röd fond".
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?