1710 föremål
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
6d 4 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hublot, MDM, kronograf, armbandsur, 37 mm.
6d 4 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring med baguetteslipade diamanter.
6d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Susanne Gottberg, Spår.
6d 23 tim
Susanne Gottberg, Spår.
Inga bud
Utropspris
1 400 EUR
Omega, armbandsur, 36 mm.
7d
Omega, armbandsur, 36 mm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
7d
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
7d
Gucci, väska.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
7d
Jonas Åkesson, hästporträtt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anna Berg, landskap.
7d
Anna Berg, landskap.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona barockstil 1900-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK