1922 föremål
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
6d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Onni Oja, På Dubrovniks mur.
6d 19 tim
Onni Oja, På Dubrovniks mur.
50 EUR
Utropspris
350 EUR
Unto Koistinen, Gammal Man.
6d 19 tim
Unto Koistinen, Gammal Man.
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk, Danmark 1950-tal.
6d 19 tim
Skänk, Danmark 1950-tal.
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Werner Åström, Gårdsvy.
6d 19 tim
Werner Åström, Gårdsvy.
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 19 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampor ett par Öia sent 1900-tal.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Endel Kõks, Utan titel.
6d 20 tim
Endel Kõks, Utan titel.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmstedt väggappliquer 1 par 1933.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Broderad tapet Royal Paris omkring år 1900.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft.
6d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Vägglampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Highway".
6d 21 tim
Kristian Krokfors, "Highway".
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK