1313 föremål
Klaffbord, 1800-tal.
6d
Klaffbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1960-tal.
5d 2 tim
Bokhylla, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Halvar Frisendahl, "Sorg".
3d 6 tim
Halvar Frisendahl, "Sorg".
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950-tal.
1d 6 tim
Sängbord, ett par, 1950-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hornkniv, daterad 1921.
6d 1 tim
Hornkniv, daterad 1921.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970-tal.
5d 23 tim
Serveringsvagn, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Färd mot månen".
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med planslipad onyx.
4d
3 411 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Svante Bergh, Skogsglänta.
3d 2 tim
Svante Bergh, Skogsglänta.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Krumlinde, Höbärgning.
3d 4 tim
Olof Krumlinde, Höbärgning.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K vitguld med diamanter.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Patrik Nordström, vas, Isle, 1924.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leif Rydeng, Gäss på fält.
2d 1 tim
Leif Rydeng, Gäss på fält.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roberto Matta, Utan titel.
2d 6 tim
Roberto Matta, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
6d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Springs".
5d 4 tim
Hermès, scarf, "Springs".
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK