1210 föremål
Spiklykta, 1800-tal.
2d 17 tim
Spiklykta, 1800-tal.
1 575 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, Utan titel.
5d 14 tim
CO Hultén, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
1d 12 tim
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Fjällandskap.
5d 15 tim
Uno Vallman, Fjällandskap.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, från omkring år 1900.
5d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska.
15 tim 8m
Christian Dior, väska.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Engström, "Zorn på Clotilda".
4d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hillebard.
14 tim 16m
Hillebard.
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska.
14 tim 56m
Christian Dior, väska.
2 610 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 11 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Svensk konstnär, 1700-tal. Yngling med luta.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, bordslampa, Kosta.
5d 14 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1800-tal.
14 tim 42m
Puderstol, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Harnais de cour tatouage".
16 tim 34m
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
6d 12 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
14 tim 20m
Spegel, 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Koppartunna, 1800-tal.
15 tim 52m
Koppartunna, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st, Funkis, 1930-tal.
14 tim 6m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1920/30-tal.
4d 17 tim
Golvlampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, "Blossom".
5d 12 tim
Arne Jones, "Blossom".
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, Porträtt i halvfigur.
14 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Sauna".
6d 13 tim
Madeleine Pyk, "Sauna".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porlsin, Kina, samtida tillverkning.
15 tim 46m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4d 15 tim
Cartier, scarf.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bitossi, 1960-tal.
4d 14 tim
1 580 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, Bilskrot.
1d 15 tim
Sten Eklund, Bilskrot.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-tal.
1d 18 tim
Bordspendyl, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK