1384 föremål
Bord, 1800-tal.
3d 4 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
3d 1 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
3d 2 tim
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl August Fahlgren, Vattenkvarn.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, "Morgondimman".
2 tim 11m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Martin Åberg, "Bollspelande barn".
3d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
1d 23 tim
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Wolgers, telefonkatalog, 1992.
1 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Massimo Campigli, "Femme en bleu".
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Nordgren, Motiv från Huskvarna.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
3d 1 tim
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 3 tim
Gucci, väska.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Vid öppna spisen.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, nyrokoko, 1800-talets slut.
4d 4 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
4d 2 tim
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
4d 2 tim
Skåp, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Klitsch, "Rasputins Tod".
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, modern design, ca 308 x 81 cm.
1d
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fritz Chwala, Alpsjö.
5d 3 tim
Fritz Chwala, Alpsjö.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Afghan, ca. 380 x 94 cm.
5d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, oscariansk, sent 1800-tal.
1d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Jackie".
3d
Gucci, väska, "Jackie".
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, barock, 1700-talets början.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK