426 föremål
Henry Moore, "Två sittande figurer".
3d 5 tim
215 EUR
Utropspris
350 EUR
Longines, armbandsur, 32,5 mm.
4d 4 tim
280 EUR
Utropspris
700 EUR
Taklampa / takplafond,  1900-talets mitt.
4d 4 tim
250 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 4 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
500 EUR
Utropspris
500 EUR
Kalevi Pyykönen, "Landskap", 1981.
4d 4 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeva Astala, Landskap.
4d 4 tim
Eeva Astala, Landskap.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, funkis 1930/40 tal.
5d 5 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Arvid Broms, Blommor i vas.
5d 6 tim
Arvid Broms, Blommor i vas.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero Nelimarkka, Strandvy med eka.
5d 6 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Göran Augustson, Komposition.
5d 6 tim
Göran Augustson, Komposition.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Juhani Palmu, "Närhet".
5d 6 tim
Juhani Palmu, "Närhet".
280 EUR
Utropspris
600 EUR
Golvlampa, Idman 1900-talets mitt.
5d 6 tim
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Imre Antonyi, Komposition.
5d 6 tim
Imre Antonyi, Komposition.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Armband, 18K guld.
5d 6 tim
Armband, 18K guld.
480 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel/ ram, 1800-talets senare hälft.
6d 5 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Hanna Rönnberg, Brändö Casino.
6d 5 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Certina, Certidate, armbandsur, 34 mm.
6d 6 tim
300 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K guld. Utländska stämplar.
6d 6 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Edwin Lydén, Strandlandskap.
6d 6 tim
Edwin Lydén, Strandlandskap.
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Halsband, 18K vit- och gult guld.
6d 6 tim
1 100 EUR
Utropspris
1 600 EUR