1230 föremål
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thomas Ruff, fotoböcker, 3 st.
1d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
4d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Torsten Palm, "Landskap".
1d
Torsten Palm, "Landskap".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdsbord, "Trestle" Hope, 2000-tal.
4d 7 tim
1 250 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, 1900-talets slut.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
6d 2 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Utan titel.
4d 3 tim
Ulf Trotzig, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Urgon Réka, "Inner World".
1d 1 tim
Urgon Réka, "Inner World".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valentino, väska.
2d 3 tim
Valentino, väska.
6 350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vasili Levi Motiv från Stockholm.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
4 tim 42m
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Waldemar Sjölander, Från Florens.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Walt Otto, "Summer Idyll".
6 tim
Walt Otto, "Summer Idyll".
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Werner von Hausen, Vinterlandskap.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
5d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Magda".
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK