1554 föremål
Spegel, samt spegellampetter, ett par, 1920/30-tal.
5 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegellampett, rokoko, 1700-talets andra hälft.
1d 4 tim
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Speglar, 2 st, funkis, 1930-tal.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
1d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spelbord, nyrokoko, 1800-talets mitt.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
7d 5 tim
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
47m 7s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1950/60-tal.
3d 5 tim
Stolar, 4 st, 1950/60-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
1d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolpskåp, 1700-tal.
1d 6 tim
Stolpskåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Ljungberg, Vy över staden.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Svensk konstnär, 1800-tal, Ung kvinna med hund.
6d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sylvan Lionni, "Totem".
1d
Sylvan Lionni, "Totem".
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tacchini, taklampa, "Equinox".
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1910/20-tal.
1d 1 tim
Takkrona, 1910/20-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, omkring 1900.
1d 1 tim
Takkrona, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art Deco 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1d 1 tim
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
2 tim 5m
Taklampa, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Stockmann, Orno 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920-30-tal.
3d
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK