2486 föremål
Juan Sotomayor, Utan titel.
16 tim 55m
Juan Sotomayor, Utan titel.
1 650 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Juhana Blomstedt, "Röd Form på Blått".
11d 18 tim
1 450 EUR
Utropspris
4 800 - 5 500 EUR
Juhani Saksa, skulpturer, 2 st.
2d 13 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Juho Forssell, Mansporträtt.
11d 18 tim
Juho Forssell, Mansporträtt.
1 000 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Jukka Mäkelä, Utan Titel.
11d 15 tim
Jukka Mäkelä, Utan Titel.
333 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Julia Strömberg, Skärgårslandskap.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Juliette Cambier, Blomsterstilleben.
2d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jussi Mäntynen, Vaksam Lo.
11d 14 tim
Jussi Mäntynen, Vaksam Lo.
1 200 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
KG Nilson, Utan titel.
5d 15 tim
KG Nilson, Utan titel.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kabinettskåp, 1700-tal.
5d 18 tim
Kabinettskåp, 1700-tal.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kain Tapper, Utan titel.
11d 16 tim
Kain Tapper, Utan titel.
1 100 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Kaj Stenvall, "Född Syndig".
11d 17 tim
Kaj Stenvall, "Född Syndig".
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Kari Huhtamo, Utan titel.
11d 18 tim
Kari Huhtamo, Utan titel.
520 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Kari Juva, "Runotar".
11d 16 tim
Kari Juva, "Runotar".
2 600 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Karmstolar, 3 st, 1900-talets andra hälft.
2d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK